Інтерактивний робот на радіокеруванні з інфрачервоним датчиком

- Немає в наявності
- Код: 35412
1 003 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неймовірний інтерактивний робот точно подарує дитині незабутні емоції.
Ця сучасна іграшка є чудовим поєднанням інноваційних технологій і розваги.
Футуристичний робот із низкою функцій, звукових ефектів і підсвіткою дасть змогу із головою поринути у вир забави та веселощів.
Особливості:
- Робот обладнаний дистанційним керуванням
- Робот керується за допомогою пульта
- Іграшка обладнана інфрачервоним датчиком
- Роботом можна керувати за допомогою жестів
- У робота рухомі руки та ноги
- Іграшка обладнана світловими та звуковими ефектами
- Робот працює від вбудованого акумулятора
- Пульт керування працює від батарейок
Функції
- Вперед/назад
- Лівий поворот, правий поворот
- Голос робота
- Гучність "+"/ гучність "-"
- Стоп
- Танець 1
- Танець 2
- Танець 3
- Програма
- Патрулювання
Комплектація:
- Робот
- USB-зарядка для акумулятора
- Інструкція
- Пульт керування
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення робота: Акумулятор (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки типу AA (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 31 х 10 х 23 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип моделі | Робот |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип бездротового зв'язку | ИК |
| Радіус дії | 10 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Звуковий сигнал | True |
| Світловий сигнал | True |
| Двигун | Електричний |
- Ціна: 1 003 ₴






