Іграшковий трейлер із машинкою й гарматою Стріляє м'якими кульками 46 см

- Немає в наявності
- Код: 35419
1 053 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний автовоз здатний не тільки транспортувати автомобілі, але ще обладнаний функціональною гарматою. Такий набір точно потішить малюка та надихне на круті ідеї ігрових сценаріїв.
Особливості:
- Вантажівка виготовлена з пластику
- Маленька машинка виготовлена з металу
- Кульки, якими стріляє гармата, виготовлені з ЕВА.
- Гармата стріляє м'якими кульками
- Кабіна вантажівки повертається відносно кузова
- Гармата обертається
- Кнопки на кабіні містять світлові ефекти (миготіння фар) і звукові ефекти англійською (алфавіт, алфавітна пісенька, цифри, різні звуки автомобіля)
- Збоку вантажівки відкривається відсік для зберігання die-cast машинки
- Вантажівка працює від батарейок
- Відсік для батарейок відкривається за допомогою викрутки
Комплектація:
- Вантажівка з гарматою
- 3 м'які кульки для стрільби
- 1 рандомна die-cast машинка (з 5 представлених на коробці)
- Наклейки
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розмір трейлера: 46 х 17 х 11 см
- Розміри die-cast машинки:7 х 3 х 2.5 см
- Діаметр кульок: 3,6 см
- Матеріал: Пластик, метал, ЕВА
- Елементи живлення: 2 батарейки типу AАA (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 52 х 21 х 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Автовоз |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 1 053 ₴



