Іграшкова машина-трансформер Евакуатор Гоночний трек із машинками

- Немає в наявності
- Код: 35420
996 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен маленький любитель авто буде підкорений евакуатором такого розміру!
Після розкладання пандусів довжина евакуатора становить 150 см, що відкриває безмежні можливості для перегонових сценаріїв.
Особливості:
- Машина-евакуатор трансформується в перегонову трасу
- Траса обладнана пусковим механізмом
- Для траси передбачені додаткові перешкоди у формі трамплінів
- Іграшка має звукові ефекти у формі овацій і урочистої музики на фініші
- Іграшка працює від батарейок
- До машинки додаються наклейки для декорування
- У комплекті 2 маленькі машинки
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розмір машинки: 40 х 20 см
- Довжина траси: 150 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 3 батарейки типу LR 44/AG 13 ( входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 40 х 23 х 12 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Автотрек |
| Протяжність дороги | 1.5 м |
| Довжина в зібраному вигляді | 400 мм |
| Ширина в зібраному вигляді | 200 мм |
| Ширина паковання | 120 мм |
| Довжина паковання | 400 мм |
| Висота паковання | 230 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
- Ціна: 996 ₴






