Ігровий набір Автотрек із машинками Динозаври 71 см 2 машинки

- Немає в наявності
- Код: 35421
869 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий трек із машинками — це захопливий набір, який надає дітям можливість створити свій власний трек для машинок і насолодитися веселими перегонами.
Набір містить трек із різноманітними перешкодами та поворотами, які дарують дітям безмежні можливості для розігрування різних сценаріїв.
Особливості:
- У наборі є дві машинки, кожна з яких має свій унікальний дизайн і характеристики
- Іграшка виготовлена в яскравих тонах яскравих кольорів
- Трек декорований у тематиці динозаврів
- Легкозбірна конструкція
- Трек обладнаний механічним пускачем
- Елемент "мертва петля", що дає змогу машинці виконати трюк
- Гра не тільки розважає дітей, а й сприяє розвитку дрібної моторики, координації рухів і уяви
- За допомогою цього набору діти можуть вчитися планувати та конструювати
- Трек виготовлений із міцного та безпечного для здоров'я дитини пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір треку в зібраному вигляді: 71 х 49 х 27 см
- Матеріал: Пластик
- Розмір упаковки: 53 x 32 x 9 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 270 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 710 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина у зібраному вигляді | 490 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 320 мм |
| Довжина упаковки | 530 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 869 ₴

