Розвиваюча іграшка Каталка з магнітною грою Нагодуй дятла

- Немає в наявності
- Код: 35423
777 ₴
Це колода - справжній ігровий комплекс.
З одного боку, це легка каталка, яку малюк може возити за собою на мотузці, оснащеній зручним утримувачем.
З іншого, коли вона зупиниться, то може погодувати маленьке пташеня, яке сидить у гнізді з відкритим дзьобиком. Для цього потрібно озброїтися молоточком у вигляді мами-дятла і почати діставати з колоди черв'ячків, що ховаються в ній. На голові кожного черв'ячка знаходиться металева основа, а в молоточку магнітик, який допомагає витягнути його назовні. Але що це, здається, малюк не хоче їсти, допоможіть йому за допомогою молоточка проковтнути черв'ячка.
Ця іграшка допоможе розвинути уяву, дрібну моторику та координацію рухів. Дитина із задоволенням гратиме навіть сама, а граючи з нею, можна ненав'язливо навчати малюка кольорам, а трохи пізніше розповідати цікаві історії з життя тварин і птахів.
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розмір іграшки: 14 х 23 х 12 см
- Матеріал: Пластик
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 26 х 15.5 х 13 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 155 мм |
- Ціна: 777 ₴



