Ігровий набір Паркінг Ремонтної бригади у валізі зі світлозвуковими ефектами

- Немає в наявності
- Код: 35432
716 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Запрошуємо приєднатися до команди хоробрих героїв, що щодня стоять на варті безпеки людей!
Простора станція розміщує транспорт і обладнання групи швидкого реагування, тут є все необхідне для швидкого ремонту техніки.
Гаражний комплекс має просторі бокси та світлозвукові ефекти, які додадуть грі справжнього драйву.
Особливості:
- Збирається в зручну валізку з ручкою
- Станція обладнана підсвіткою і звуковими ефектами
- Звук сирени
- Ефекти працюють від батарейок
- У наборі представлені 2 мінімашинки
- Докладна інструкція допоможе впоратися зі складанням гаража
- Рухомі елементи
- Велика кількість приладів, дорожніх знаків та інших цікавих ігрових елементів
- Комплект наклейок для самостійного декорування іграшки
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Матеріал: Пластик, метал
- Елементи живлення: 3 батарейки типу LR44 (входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розміри упакування: 43,5 х 12,5 х 33 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Метал |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Помаранчевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 330 мм |
| Довжина упаковки | 440 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 125 мм |
- Ціна: 716 ₴




