Ігровий набір Паркінг Автомийка Пожежна станція Машинка змінює колір Six-six Zero

- Немає в наявності
- Код: 35433
1 047 ₴
Міський паркінг-автомийка у вас вдома.
Автомийка здивує Вашу дитину багатофункціональністю й захопливими ігровими елементами! Весь гідромеханізм працює так: потрібно залити воду в резервуар і прокрутити вентиль, рідина почне стікати душем на другий поверх, а потім заповнить басейн на першому. Гумові щіточки, якими облаштований другий ярус, сприяють чудовому результату миття й додають у гру реалістичності. Для підіймання та спуску машин передбачений ліфт і спуск-горка, а для повітряного транспорту — посадковий майданчик.
До комплекту входить спецтранспорт: машинка та вертоліт. Корпус повітряного транспорту виготовлений у яскраво-зеленому кольорі та прикрашений характерними символами, а машинка пофарбована термочутливою фарбою, що дає змогу їй змінювати колір під час миття!
На першому поверсі розташована панель керування звуками. Кожне натискання на кнопки супроводжується підсвіткою, що дає змогу створити цікаві ігрові сюжети!
Особливості:
- Автомийка виготовлена в оригінальному та яскравому дизайні
- Аксесуари у формі дорожніх знаків, машинки та вертольота
- Складається з 3 поверхів: перший — мийка-басейн; другий — мийка-душ; на даху — резервуар із водою
- Безліч ігрових елементів: ліфт для машин, посадковий майданчик для вертольота, гірка-спуск із другого поверху
- Машинка з термочутливою поверхнею: змінює колір від гарячої й холодної води
- Панель керування світловими та звуковими ефектами: сигнали сирен і стрільби
- Працює від батарейок
Комплектація:
- Паркування-мийка
- 7 дорожніх знаків
- Вертоліт
- Машинка
- Аркуш наклейок
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри зібраної мийки: 46 х 35 х 26 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 3 батарейки типу AG13
- Паковання: Коробка
- Розміри упакування: 44 х 11 х 27 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 460 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 350 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 260 мм |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Довжина упаковки | 440 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 1 047 ₴






