Ігровий військовий набір Армія з аксесуарами Фігурки Літак Танк

- Немає в наявності
- Код: 35437
533 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приготуйтеся до захопливих пригод на полі бою з набором Армія! За допомогою цього ігрового набору діти зможуть надовго знайомитися з особливостями військової техніки. Розверніть у своїй кімнаті справжню військову операцію! Створіть власну військову базу з конструктора або підручних матеріалів, розмістіть техніку та випробуйте свої навички в її керуванні.
Особливості:
- Моделі техніки та військова фігурка мають оброблений зовнішній вигляд із гарним рівнем деталізації
- Техніка має рухомі елементи
- Фігурка спецназівця має рухомі кінцівки, він може тримати в руках зброю, що входить до комплекту
- Усі елементи набору виготовлені з якісних матеріалів, безпечних для дітей
Комплектація:
- Машина
- Літак
- 2 фигурки військових
- Аксесуари
Характеристики:
- Вік: З 6 років
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 43 х 12 х 25 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Плюш |
| Стан | Новий |
| Тип | Військовий, пірат, лицар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 533 ₴


