Робот Трансформер Change Deformation Mechanical Hero 4в1

- Немає в наявності
- Код: 35438
921 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка робот-трансформер допомагає розвивати уяву та фантазію дитини. Являючи себе в ролі космічного мандрівника, разом зі своїм роботом-другом дитина придумає безліч захопливих ігрових сюжетів і буде в захваті від такого подарунка!
Універсальність і практичність моделі дає змогу буквально за кілька простих рухів перетворювати її з однієї форми на іншу. Набір надає безліч ігрових можливостей для юного шанувальника геройських і рятувальних сюжетів.
Робот принесе масу задоволення дитині, а часто і її батькам.
Особливості:
- Чотири машини інтегруються і створюють нового персонажа — потужного робота Кватана
- Варіативність збирання: набір можна скласти в одного великого робота, а також грати кожною машинкою окремо, адже кожне авто — це невеликий робот-трансформер
- Великий робот збирається з 4 машинок за 15 кроків
- Робот має у своїй конструкції рухомі деталі: руки та голову
- Іграшка може трансформуватися в 4 типи машинок: поліцейський автомобіль, пожежну машину, легковушку та пікап
- Робот-трансформер виготовлений із міцного й безпечного пластику
- Вік: З 3 років
- Розмір іграшки: 22 х 10 х 24 см
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Картонна коробка
- Розмір упаковки: 32 х 13 х 37 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 370 мм |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
- Ціна: 921 ₴



