Лялька Емілі Emily Fashion Classical Doll з аксесуарами 29 см Вид 4

- Немає в наявності
- Код: 35439
525 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька Emily — це прототип справжньої сучасної принцеси.
Адже вона має ідеальну зовнішність і чарівну білосніжну усмішку. У ляльки довге волосся, яке можна розчісувати та моделювати різні зачіски.
Гарне вбрання з вишуканим декором, а доповнює весь казковий образ корона на голові лялечки.
Лялька призначена для сюжетно-рольових ігор, сприяє розвитку уяви, пізнавального мислення та моторики.
Комплектація:
- Лялька
- Собачка
- Квіти
- Бант
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Висота ляльки: 29 см
- Матеріал: Пластик
- Упаковка: Картонна коробка
- Розміри упаковки: 28,5 х 6,5 х 36 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 29 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 285 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 360 мм |
- Ціна: 525 ₴


