Розвиваюча музична іграшка Пожежна машина на батарейках Hola Toys

- Немає в наявності
- Код: 35440
1 127 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пожежна машинка з фігурками, пожежним інвентарем, зі звуком і світлом на батарейках — це захоплива іграшка для дітей, яка не тільки надихає на розвагу, а й вчить малюків про важливу роль пожежників і безпеки.
Особливості:
- Іграшка виготовлена з якісного нетоксичного пластику
- Машинка має гладку поверхню без гострих кутів
- У наборі немає дрібних деталій, немає небезпеки задушення
- Регулятор гучності музики та м'яке освітлення захистять слух і зір малюка
- Багатофункціональна іграшка покращить дрібну моторику, допоможе потренувати зорово-моторну координацію та стимулювати уяву
- Пожежний автомобіль обладнаний висувною драбинкою
- До комплекту входять фігурки пожежників і пожежні інструменти
- Інструменти можна знімати, щоб грати окремо
- Коли аксесуари знімаються або встановлюються на місце, відтворюються різні звукові ефекти
- Довжина, висота та напрямок пожежної драбини регулюються за допомогою кнопок
- Іграшка працює від батарейок
Комплектація:
- Пожежний автомобіль
- 2 фігурки
- 4 пожежні інструменти
Характеристики:
- Вік: З 2 місяців
- Розмір машинки: 23 х 11 х 16,5 см
- Тип живлення машинки: 3 батарейки типу AA (не входять до комплекту)
- Матеріал: Пластик
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір упаковки: 25 х 12 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Пожежний автомобіль |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 1 127 ₴







