Дитячий арбалет з оптичним прицілом і мішенню

- Немає в наявності
- Код: 35443
1 276 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Арбалет з оптичним прицілом і 3 стрілами на присосках належать до спортивної серії іграшок. Довгостроковість експлуатації арбалета забезпечує зносостійка тятива. Стрільба з арбалета розвиватиме такі позитивні навички, як точність і спритність, тренуватиме координацію.
Особливості:
- Оптичний приціл
- Безпечні стріли на присосках
- Пластикова мішень
- Якісна тятива з еластичної гумки
- Арбалет забарвлений у яскраві кольори
- Всі елементи набору виготовлені з якісних матеріалів, що витримують тривалу експлуатацію
Комплектація:
- Арбалет
- 3 стріли з присосками
- Мішень
- Оптичний приціл
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Матеріал: Пластик
- Габарити зброї (ДхШхВ): 60 х 68 х 22 см
- Діаметр мішені: 20 см
- Паковання: Картонна коробка
- Габарити упаковки: 71 х 12 х 27 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Арбалет |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Присоски, Стріли |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація мішенню | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Висота | 220 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 710 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 1 276 ₴




