Набір дитячих інструментів для хлопчика з захисним жилетом і каскою 19 предметів

- Немає в наявності
- Код: 35444
993 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зверніть увагу на чудовий, а головне повноцінний набір будівельних інструментів. У наборі ви знайдете все необхідне для захопливих ігор і розвитку малюка.
Особливості:
- Справжній робочий жилет, щоб маленький будівельник мав стильний вигляд та був захищений під час гри
- Рулетка, яка допоможе створити неймовірні проєкти
- Каска, що забезпечує безпеку, з функціональним ліхтариком, що працює від батарейок
- Окуляри для захисту очей від уявних "іскр"
- Гайковий ключ, молоток і плоскогубці, що дають змогу малюкові почуватися справжнім майстром
- Набір болтів і гайок для реалістичних монтажних робіт
- Функціональний шурупокрут, що працює від батареек
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Кількість предметів: 19 шт
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: Батарейки типу АА
- Пакування: Коробка
- Розмір упаковки: 59 х 40 х 5,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 16-20 |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Висота | 400 мм |
- Ціна: 993 ₴




