Трансформер 5в1 Будівельна техніка зі світлозвуковими ефектами Жовтогарячий

- Немає в наявності
- Код: 35445
852 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крутий трансформер будівельної техніки точно захопить будь-яку дитину Ця унікальна іграшка не тільки розвиває уяву вашого, а й приносить незабутні враження завдяки світлу та музиці.
Особливості:
- Трансформер може перетворюватися на 5 різних типів будівельної техніки
- Завдяки вбудованим світловим і звуковим ефектам, гра з цим трансформером стає ще цікавішою
- Гра з цією іграшкою сприяє розвитку координації рухів, фантазії та розуміння основ механіки та просторового сприйняття
- Трансформер виготовлений із міцних і безпечних матеріалів, що забезпечує тривалий термін експлуатації іграшки
- Яскраві кольори та деталізований дизайн роблять цю іграшку ще привабливішою для дітей
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: Батарейки
- Паковання: Картонна коробка
- Розмір упаковки: 26 х 8 х 27 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Транспорт |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Помаранчевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 852 ₴



