Ігровий набір Трек Паркінг для будівельної техніки у валізі зі світлозвуковими ефектами

- Немає в наявності
- Код: 35450
716 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір «паркінг-валіза» обладнаний світлозвучними ефектами. Головна тематика цього набору — це будівельна техніка. У закритому стані набір являє собою валізку з ручкою, що забезпечує зручність зберігання і транспортування. Щоб відкрити валізу, потрібно повернути клямку за годинниковою стрілкою. Валіза розгортається надвою, трансформуючись в ігрову зону.
Особливості:
- Рампи відкидається, змінюється їхнє положення
- Частини паркінгу висуваються
- Дверцята гаража відчиняються
- Маніпулятор і щітки автомийки обертаються
- Рухомий шланг
- Під час натискання на кнопку над дверцятами гаража паркінг починає видавати звук сирени, що містить дві мигалки
- Ефекти працюють завдяки батарейкам
Комплектація:
- Паркінг-валіза
- Елементи для збирання паркінгу й ігрового середовища
- 2 металеві машинки
- 2 аркуші з наклейками
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри паркування: 55 х 20 х 25 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розміри упакування: 44 х 14 х 33 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 250 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 550 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Жовтий |
| Ширина у зібраному вигляді | 200 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 330 мм |
| Довжина упаковки | 440 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
- Ціна: 716 ₴



