Лялька на шарнірах Kids Hits Мавка 32 см

- Немає в наявності
- Код: 35453
795 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька Kids Hits Мавка — це унікальна й особлива колекційна лялька, створена за образом Мавки, головної героїні книги «Лісова пісня» Лесі Українки. Анімаційний фільм «Мавка» встановив кілька національних рекордів, ставши найбільш касовим українським кінопроєктом за всю історію незалежного кінематографа.
Особливості:
- На зворотному боці пакування є QR-код, просканувавши який, ви зможете перейти на зручний для вас музичний сервіс і прослухати 5 саундтреків до анімаційного фільму «Мавка»
- Лялька одягнена в зимову хутряну сукню фіолетового кольору
- У ляльки довге волосся синього кольору, яке можна розчісувати й формувати зачіски під час гри
- Руки та ноги ляльки обладнані рухомими шарнірними з'єднаннями, що дає змогу їй приймати практично будь-які пози
- До іграшки додається каліновий вінок
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Висота ляльки: 32 см
- Матеріал: Пластик
- Пакування: Блістер
- Розміри упакування: 24 х 7 х 37 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 32 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 370 мм |
- Ціна: 795 ₴

