Ігровий набір садівника з рослинами та інструментами Home Garden Tool

- Немає в наявності
- Код: 35465
1 030 ₴
Дитячий ігровий набір садівника Home Garden Tool надовго приверне увагу вашої дитини та в ігровій формі познайомить її з особливостями догляду за садом.
Ігрова стійка виготовлена у формі візка, яка не тільки транспортує необхідні інструменти, а й допомагає малюкам утримувати рівновагу, а також здійснювати перші кроки без страху та ризику впасти.
2-ярусна стійка виготовлена з первинної пластмаси, вона міцна та надійна, а всі кути заокруглені для повної безпеки дитячого здоров'я.
На першому ярусі розташовані заглиблення для перевезення леєчки, а поруч вбудовані спеціальні відділення для інструментів.
На другому ярусі вбудований невеликий і місткий столик, на якому Ви зможете розкласти всі першорядні інструменти й аксесуари.
Комплектація:
- Візок
- Граблі
- Вила
- Лійка
- Лопатка
- 2 горщики з квітами
- Обприскувач
- Секатор
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Висота в зібраному вигляді: 58 см
- Матеріал: Пластик
- Пакування: Коробка
- Розмір упаковки: 49 х 14 х 39 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Садівник |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 580 мм |
- Ціна: 1 030 ₴







