Дерев'яний ігровий набір Сортер На фермі Kids hits 10 елементів

- Немає в наявності
- Код: 35467
1 056 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сортер Kids Hits На фермі — це яскравий дерев'яний сортер у фермерському стилі, який точно стане центром дитячих ігор! Набір пропонує дитині з'єднати кожен із 10 елементів із пазами відповідної форми в будиночку та на грядці. У комплекті представлені 6 сільськогосподарських тварин і фермер, яких можна використовувати як окремі іграшки для розігрування різних фермерських сцен. Сортуючи фігури, малюк вивчає причиново-наслідкові зв'язки, працює над вирішенням завдань, розвиває дрібну моторику. Набір виготовлений із високоякісної деревини з використанням фарби на водній основі, що робить іграшку безпечною для малюка.
Характеристики:
- Вік: З 12 місяців
- Тематика: Ферма
- Розмір іграшки: 19 х 20 х 30 см
- Кількість елементів: 10 шт
- Матеріал: Дерево
- Упаковка: Коробка
- Розміри упаковки: 19 х 20 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kids Hits |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Кількість складових елементів | 10 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 200 мм |
- Ціна: 1 056 ₴



