Дитячий ігровий набір лікаря Анатомія людини

- Немає в наявності
- Код: 35470
776 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленькі діти просто обожнюють грати в професії. Дитячий лікарський набір — це саме те, що сподобається вашій дитині.
Особливості:
- У наборі макет тіла з органами, які вставляються в тіло окремо
- Відповідає технічному регламенту безпеки іграшок
- Набір познайомить дитину не тільки з ліками, але й з будовою органів людини
- У наборі є операційне приладдя
- Для надання юному лікареві серйозного вигляду до набору додаються окуляри
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Матеріал: Пластик
- Пакування: Картонна коробка
- Розмір упаковки: 58 х 7,5 х 36 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Висота | 360 мм |
- Ціна: 776 ₴


