Розвиваюча іграшка Музичний сортер Конячка з ксилофоном і підсвічуванням Huanger Помаранчевий

- Немає в наявності
- Код: 35481
806 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дивовижна багатофункціональна іграшка створить навколо себе атмосферу гарного настрою, наповнену цікавими іграми та новими корисними навичками. Оригінальний дизайн у формі конячки-гойдалки обов'язково знайде відгук у кожному дитячому сердечку та займе почесне місце серед улюблених іграшок малюків.
Особливості:
- На голові іграшки розташовані 3 функціональні кнопки, які відтворюють звукові ефекти та мелодії
- Грива конячки обладнана підсвічуванням
- На спинці тварини розташований ксилофон
- Бічні сторони містять отвори для елементів сортера
- У передній частині розміщений прозорий барабан-брязкальце, яке може обертатися
- Хвостик конячки прикрашає пальчикова мінігра з намистинками
- У комплекті представлені 3 двосторонні картки з нотами
- Іграшка виготовлена з якісного та безпечного для здоров'я дитини пластику
- Іграшка працює від батарейок
Характеристики:
- Вік: З 18 місяців
- Елементи живлення: 3 батарейки AG13 (входять до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 34 х 11 х 18 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HUANGER |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
- Ціна: 806 ₴

