Інтерактивна машинка для малюків Кухня на колесах з аксесуарами

- Немає в наявності
- Код: 35483
977 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухня на колесах — оригінальна іграшка в дитячому арсеналі. Варильна поверхня та посуд дають змогу створити реалістичну сценку та залучити малюка до рольової гри, що розвиває уяву.
Такі ігри тренують дрібну моторику, координацію та спритність. Виготовлений із безпечних матеріалів.
Комплектація:
- Машина
- Фігурка кухаря
- Варильна поверхня
- Мийка
- Посуд
Функції:
- Їзда
- Відтворення фраз
- Відтворення мелодій
- Імітація звуків приготування
- Підсвічування
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розмір машинки: 33 х 11 х 14 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 3 батарейки типу AA (не входять до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 40 х 14,5 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 977 ₴



