М'яка інтерактивна іграшка Цуценя на повідку Shantou Найкращий друг

- Немає в наявності
- Код: 35485
925 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка інтерактивна іграшка Shantou Найкращий друг подарує дитині масу позитивних емоцій. Нагадує відомого українського героя — пса Патрона. Цуценя активно реагує на будь-які дотики та виконує команди.
Особливості:
- Іграшка м'яка та приємна на дотик
- Високий ступінь деталізації
- Цуценя вміє сидіти, лежати, ходити, ставати на передні лапи та гавкати, як справжній собака
- Іграшка активується за допомогою 2 кнопок на повідку
- На собаці знімний жилет
- Іграшка працює від батарейок
- Сприяє емоційному розвитку та вмінню грати
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Матеріал: Плюш
- Елементи живлення: 4 батарейки типу AA (входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Розмір упаковки: 22 х 13 х 28,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Цуценя |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 285 мм |
- Ціна: 925 ₴




