Ігровий військовий набір Армія Вертоліт Бронехід Фігурки

- Немає в наявності
- Код: 35487
465 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приготуйтеся до захопливих пригод на полі бою з набором Армія! За допомогою цього ігрового набору діти зможуть надовго знайомитися з особливостями військової техніки. Розверніть у своїй кімнаті справжню військову операцію! Створіть власну військову базу з конструктора або підручних матеріалів, розмістіть техніку та випробуйте свої навички в її керуванні. Кожен з елементів набору добре деталізований і має чудову схожість із реальними версіями військової техніки — все має вигляд, як справжнє.
Особливості:
- Вертоліт обладнаний кулеметом, що висувається зсередини
- Солдатики мають вигляд військових спецназівців із деталізацією
- Солдати мають рухомі частини тіла
- Кузов вертольота відкривається
- Солдатиків можна розміщувати в вертольоті
Комплектація:
- Вертоліт
- Бронехід
- 2 фігурки військових
- Снаряди
Характеристики:
- Вік: З 6 років
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 43 х 11,5 х 24,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Військовий, пірат, лицар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 465 ₴

