Дерев'яний ігровий набір Дружній зоопарк Kids hits 22 деталі 8 персонажів

- Немає в наявності
- Код: 35489
776 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір Kids Hits — багатофункціональний набір якісних дерев'яних елементів, з яких необхідно зібрати фігурки. Він дасть змогу дитині зануритися у світ тварин, розвине моторику рук, мислення й пам'ять малюка. Набір дає змогу створювати різні сценарії гри, розвиваючи творчий потенціал дитини.
Характеристики:
- Вік: З 12 місяців
- Тематика: Тварини
- Кількість деталей: 22 шт
- Матеріал: Дерево
- Упаковка: Коробка
- Розміри упаковки: 29 х 25 х 6 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kids Hits |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Кількість складових елементів | 22 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Набори для навчання |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 776 ₴

