Розвиваючий музичний килимок двосторонній Веселий зоопарк Kids Hits 80 х 70 см

- Немає в наявності
- Код: 35492
889 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей двобічний дитячий килимок Kids Hits із зображенням тварин — чудовий подарунок! Одна його сторона кольорова та яскрава, а інша — контрастна чорно-біла! Килимок створений з урахуванням сприйняття дітей, що сприяє зоровій стимуляції та сенсорному розвитку немовлят.
Особливості:
- Тактильні вставки
- Пискавка
- Безпечне дзеркало
- Шорсткі елементи
- Мелодії, вірші
- Виріб зручний у використанні та не займає багато місця під час транспортування
- Килимок легко можна скласти у кілька згинів, щоб помістити у сумку та взяти із собою куди завгодно
- Іграшка розвиває в дитини когнітивні навички, сенсорні та музичні здібності
- Виріб працює від батарейок
Характеристики:
- Вік: З 6 місяців
- Розмір килимка: 80 х 70 см
- Елементи живлення: 2 батарейки типу ААА
- Упаковка: Коробка
- Розміри упаковки: 35 х 31 х 6 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kids Hits |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 6 міс |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 700 мм |
- Ціна: 889 ₴

