Розвиваюча інтерактивна іграшка Балансир Ваги зі світлом і музикою

- Немає в наявності
- Код: 35498
542 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудова іграшка для розвитку дитини виконана в яскравому забарвленні та милому дизайні.
На чаші терезів нанизуються фігурки слоника і бегемотика і різнокольорові кільця, чаші схиляються в той чи інший бік залежно від кількості одягнених предметів, потрібно досягти рівноваги терезів.
Особливості:
- Під час увімкнення грибок програє мелодію, велика кнопка на капелюшці грибочка підсвічується
- Під час гойдання поперечини ваг велика кнопка на капелюшці грибочка підсвічується, грибочок видає різноманітні звуки
- Іграшка містить регулятор гучності
- На лицьовій стороні іграшки є кнопки, що дають змогу задати кілька режимів роботи
- Іграшка чудово розвиває дрібну моторику рук, координацію рухів, слухове та зорове сприйняття, логічне мислення
- Іграшка працює від батарейок
Режими роботи:
- Програвання мелодії, кнопка на капелюшці, грибочка в цей момент підсвічується. Повторне натискання кнопки з зображенням ноти перемикає мелодії (всього 6 мелодій)
- Режим виконання барабанних партій, кнопка на капелюшці грибочка під час програвання партій підсвічується. Повторне натискання кнопки із зображенням барабана перемикає мелодії (6 мелодій)
- Виконання колискових, кнопка на капелюсі грибочка в цей момент підсвічується. Повторне натискання кнопки із зображенням підвіски перемикає мелодії (всього 8 мелодій)
- Якщо не проводити жодних маніпуляцій із іграшкою впродовж 90 секунд, вона вимкнеться
Характеристики:
- Вік: З 18 місяців
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 3 батарейки типу AA (не входять до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 30 х 11 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Балансир |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
- Ціна: 542 ₴




