Іграшковий трейлер із машинками Пасть динозавра 35 см Жовтогарячий

- Немає в наявності
- Код: 35513
701 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Остерігайтеся, цей страшний звір — справжній монстр на дорозі! Тільки клацає своєю великою пащею і менші машинки вже скрилися з траси!
Машинка виготовлена у формі зубастої тварини з рухомими деталями та містить усередині невеликий трек із механічним запускувачем. Іграшка видає записані звуки гарчання диких звірів і її очі підсвічуються для додавання веселощів процесу гри.
Ця іграшка дасть змогу дитині розвинути фантазію й креативність, а також потренує дрібну моторику рук.
Особливості:
- Машина виготовлена у формі дикої тварини, яка "поглинає" машинку
- Іграшка має вбудований механічний запуск для машинок
- У комплекті з великою машиною йде дві металопластикові машинки
- Машина має вбудований гараж для менших машинок
- Іграшка видає звуки гарку дикого звіра
- Очі тварини підсвічуються під час гарчання
- Звук і підсвітка працюють від батарейок
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір трейлера: 35 х 12 х 9 см
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Картонна коробка
- Розмір упаковки: 41 х 16 х 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автовоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 90 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 701 ₴





