Електронна скарбничка-сейф Поліцейська машина зі сканером відбитків пальців і кодовим замком

- Немає в наявності
- Код: 35515
864 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скарбничка, виготовлена у формі поліцейської машини, неодмінно зацікавить будь-якого хлопчика. Тепер усі засоби юного олігарха під надійним захистом! Іграшка допоможе розвинути в дитини корисні звички та прагнення до грошових накопичень.
Особливості:
- Унікальний дизайн зовнішнього вигляду автомобіля
- Авто може рухатися, його можна використовувати як іграшкову машину
- Сейф має механізм, який автоматично затягує купюри
- Скарбничка обладнана сканером із відбитком пальця
- FTP знаходиться на даху автомобіля, вихідний пароль — 0000, ви можете змінити на новий 4-значний пароль
- Велике місце для зберігання, можна зберігати гроші, монети тощо.
- Під час внесення правильного пароля індикатори почнуть блимати; якщо пароль помилковий, сигналізація на даху автомобіля звучатиме й миготітиме
- Електронна скарбничка допоможе навчити дітей заощаджувати гроші, підвищити обізнаність про безпеку майна, розвинути добрі звички
- Іграшка працює від батарейок
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 3 батарейки типу AA (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 14 х 14 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Транспорт |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 864 ₴


