Ігровий набір дитячий Блендер із підсвічуванням посудом і фруктами Червоний

- Немає в наявності
- Код: 35518
636 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча побутова техніка стане невіддільною частиною гри на іграшковій кухні. Блендер реалістично виконує свої функції, що допоможе дівчинці придумати безліч сюжетно-рольових ігор. Також блендер має світлові ефекти.
До набору входять посуд і фрукти в кошику, які можна скласти в блендер і спостерігати за їхнім обертанням.
Ігри з такими наборами розвивають уяву, дрібну моторику. Виконаний із безпечних матеріалів.
Комплектація:
- Блендер
- Дощечка
- Ніж
- Вилка
- 2 склянки
- Кошик із фруктами
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розмір іграшки: 17 х 10 х 18 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 2 батарейки типу AA (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Розмір упаковки: 40 х 12 х 23 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 180 мм |
- Ціна: 636 ₴



