Розвиваючий музичний килимок Таємничі джунглі Kids Hits 80 х 60 см

- Немає в наявності
- Код: 35519
909 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичний килимок "Таємничі джунглі" від бренда Kids Hits зачаровує малюків яскравими малюнками!
Килимок зроблений із приємного матеріалу, що не викликає подразнення в малюка. Він стимулює дитину до руху. Малюк починає повзати, досліджувати звірят на килимку та вивчати звуки.
Особливості:
- Тактильні вставки
- Пискавка
- Безпечне дзеркало
- Шарудливі елементи
- Мелодії, вірші
- Знімний модуль
- Підсвічування модуля
- Виріб зручний у використанні та не займає багато місця під час транспортування
- Килимок легко можна скласти у кілька згинів, щоб помістити у сумку та взяти із собою куди завгодно
- Іграшка розвиває в дитини когнітивні навички, сенсорні та музичні здібності
- Виріб працює від батарейок
Характеристики:
- Вік: З 6 місяців
- Розмір килимка: 80 х 60 см
- Елементи живлення: 2 батарейки типу ААА
- Упаковка: Коробка
- Розміри упаковки: 48 х 31 х 6 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kids Hits |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 6 міс |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 909 ₴

