Конструктор військовий КрАЗ РАПТОР IBLOCK Армія 367деталей (PL-921-447)

- Немає в наявності
- Код: 35520
886 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Iblock КрАЗ РАПТОР належить до серії "Армія". Модель максимально деталізована, повторює реальну модель військової техніки, що дає змогу дитині порівнювати та вивчати транспорт. Конструктор сумісний із блоковими конструкторами світових брендів, легко збирається за допомогою інструкції, що додається. Гра з набором сприяє розвитку дрібної моторики, уваги та уяви дитини.
Комплектація:
- 367 деталей
- 2 фигурки
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: З 6 років
- Кількість деталей: 367 шт
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Коробка
- Розміри упакування: 38 х 6 х 28 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 367 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 886 ₴

