Ігровий набір Лялька вагітна з ліжечком та аксесуарами Baby Ardana 29 см

- Немає в наявності
- Код: 35529
497 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір із вагітною лялькою покликаний подарувати маленьким дівчаткам унікальний досвід догляду за майбутньою мамою та її малюком. До комплекту входить усе необхідне для створення бентежної атмосфери турботи та веселощів.
Особливості:
- Унікальна іграшка, яка дозволяє дітям вживатися у ролі турботливої майбутньої мами
- Лялька має реалістичні риси обличчя
- Компактне та зручне ліжечко, призначене для майбутньої мами та її малюка
- У комплекті аксесуари для годування та розваги малюка: пляшечка, брязкальце
- Додаються модні доповнення для майбутньої мами
- Набір сприяє розвитку уяви та творчих здібностей, вчить турботи, відповідальності та соціалізації через ігровий процес
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Висота іграшки: 29 см
- Матеріал: Гума, пластик
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір упаковки: 23 x 32 x 9 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 29 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 497 ₴

