Іграшкова коляска для ляльок металева з великими колесами

- Немає в наявності
- Код: 35532
1 060 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкова коляска має дуже реалістичний вигляд! Великі колеса, що світяться, капюшон — все це робить її схожою на справжню коляску.
Особливості:
- Рама моделі виготовляється з полегшених металевих трубок, завдяки чому коляска має невелику вагу та чудову стійкість, проста в керуванні
- Капюшон коляски можна підняти або повністю опустити залежно від сюжету гри
- Іграшка підходить для ігор як удома, так і на вулиці
- Гра з коляскою сприяє розвитку фантазії, моторики, соціальних навичок, а також логіки та спостережливості
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розмір коляски: 66 х 39 х 74 см
- Матеріал: Метал, текстиль
- Пакування: Пакет
- Розмір упаковки: 60 х 70 х 34 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Метал, Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 390 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Висота | 740 мм |
- Ціна: 1 060 ₴
