Ігровий набір Касовий апарат Дракончик зі світлозвуковими ефектами

- Немає в наявності
- Код: 35536
770 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прекрасний подарунок, який дасть змогу дитині почуватися продавцем супермаркету та зануритися в атмосферу товарів і грошей. З новим касовим апаратом гра стане цікавішою.
Особливості:
- Відділення для грошей, яке закривається
- Гра з касовим апаратом супроводжується звуковими та світловими ефектами
- Усі функції працюють від батарейок
- Іграшкові гроші познайомлять дитину з основами рахунку
- Функціональний калькулятор допоможе розв'язати складні приклади
- У процесі гри з друзями або батьками дитина вивчатиме соціальні ролі та формуватиме комунікативні навички
- Ідеальна іграшка для сюжетно-рольових ігор
Комплектація:
- Касовий апарат
- Сканер
- Монети
- Карты
- Банкноти
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 3 батарейки типу AA (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Розмір упаковки: 26 х 16 х 25 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 250 мм |
- Ціна: 770 ₴


