Іграшкова інерційна машина Сміттєвоз Спецтехніка зі звуком і підсвіткою

- Немає в наявності
- Код: 35544
809 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сміттєвоз має чималий зовнішній вигляд і широкий ігровий функціонал, що вразить будь-якого малюка. Детальна деталізація машини дає змогу допитливій дитині ближче познайомитися з міською спецтехнікою й вивчити її особливості. З такою захопливою й багатофункціональною машиною час летітиме непомітно та дуже весело!
Особливості:
- Високий рівень деталізації
- На даху машини містяться основні ігрові елементи: кнопка підняття ковша та 3 музичні клавіші з різними характерними звуками
- Щоб ківш повернути в початкове положення, потрібно опустити важіль на бічній частині машини вниз
- Інерційний механізм руху
- Кузов механічно підіймається й опускається за допомогою кнопки на даху
- Звуки роботи двигуна, клаксону та заднього ходу
- Підсвітка проблискових маячків
- Машинка працює від батарейок
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри машини: 30 х 13 х 10 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 3 батарейки типу AG13 (входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розміри упакування: 35,5 х 14 х 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Сміттєвоз |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 809 ₴






