Лялька Mulisha Муліша Fashion Classics з аксесуарами 29 см Вид 1

- Немає в наявності
- Код: 35546
738 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красуня-лялька стане найкращою подружкою будь-якої дівчинки. Іграшка має дуже милий зовнішній вигляд. Її деталізоване вбрання виготовлене з особливим трепетом — кожен елемент хочеться розглядати та торкатися його.
Особливості:
- Рухомі руки та ноги
- Лікті та коліна згинаються
- Знімне взуття
- У комплекті аксесуари: квіти, бант
- Добре деталізоване вбрання
- Гра з лялькою сприяє розвитку креативного мислення та уяви
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Висота іграшки: 29 см
- Матеріал: Пластик
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір упаковки: 24 x 8 x 34 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 29 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 340 мм |
- Ціна: 738 ₴


