Інтерактивна М'яка іграшка Казковий мишеня 5 казок Українська мова Коричневий

- Немає в наявності
- Код: 35550
1 226 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Казковий мишеня — це інтерактивна м'яка іграшка виробництва фірми Країна Іграшок. Мишеня-казкар із задоволенням прочитає дитині улюблені казки, звільнивши батьків від цього заняття.
Особливості:
- Мишеня знає 5 казок: "Колобок", "Репка", "Вовк і семоро козлят", "Курочка ряба", "Солом'яний бичок"
- На лапках у Мишеня є кнопки, за допомогою яких можна вмикати казку, перемикати на наступну та ставити казку на паузу
- Працює від батарейок
- Озвучен Мишеня професійними дикторами, тому ви можете бути впевнені, що дитина запам'ятовує правильну вимову
- Озвучення українською мовою
Характеристики:
- Вік: З 12 місяців
- Матеріал: Плюш
- Висота іграшки: 30 см
- Елементи живлення: 3 батарейки типу AA (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 30,5 х 17 х 31 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 300 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Відтворення звуків/фраз людей, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Коричневий |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Довжина упаковки | 305 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 170 мм |
- Ціна: 1 226 ₴






