Інтерактивна лялька Гарна дівчина у фіолетовому платті LS Toys 60 см

-17%
- Готово до відправки
- Код: 35551
1 278 ₴
1 066 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яконабивна лялька має надзвичайно привабливу зовнішність. У неї довге блискуче волосся. Лялька одягнена в миле плаття з великим бантом на поясі. Таку іграшку можна брати із собою на прогулянку. Гра з лялькою розвиває фантазію, дрібну моторику та уяву.
Особливості:
- Озвучено російською мовою
- Лялька говорить фразами, співає пісню, рахує
- Іграшка працює від батарейок
- Голова, руки та ноги ляльки виготовлені з пластику
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Висота ляльки: 60 см
- Елементи живлення: 3 батарейки типу LR44 (входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Розміри упакування: 25 х 11 х 63 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 60 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Тип батарейки | AG13(LR44) |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Фіолетовий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 630 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
- Ціна: 1 066 ₴

