Розвиваючий музичний килимок Ферма Kids Hits 70 х 50 см

- Немає в наявності
- Код: 35558
743 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичний килимок "Ферма" від бренда Kids Hits зачаровує малюків різнокольровими яскравими вогниками!
Килимок зроблений із приємного матеріалу, що не викликає подразнення в малюка. Він стимулює дитину до руху. Малюк починає повзати, досліджувати звірят на килимку та вивчати звуки.
Особливості:
- 14 звуків тварин
- 12 виршиків
- 14 кумедних міксів
- Реалістичні звуки піаніно
- У килимку є перемикач увімкнення і вимкнення, а також регулювання гучності
- Виріб зручний у використанні та не займає багато місця під час транспортування
- Килимок легко можна скласти у кілька згинів, щоб помістити у сумку та взяти із собою куди завгодно
- Іграшка розвиває в дитини когнітивні навички, сенсорні та музичні здібності
- Виріб працює від батарейок
Характеристики:
- Вік: З 8 місяців
- Розмір килимка: 70 х 50 см
- Елементи живлення: 2 батарейки типу ААА (входять до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Розміри упаковки: 38 х 26 х 4 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kids Hits |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 9 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
- Ціна: 743 ₴

