Конструктор військовий Контрнаступ IBLOCK Армія 650 деталей (PL-921-498)

- Немає в наявності
- Код: 35559
1 047 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор IBLOCK Армія Контрнаступ дасть змогу зануритися у світ військових подвигів і стратегічних рішень! Цей набір точно сподобається шанувальникам влаштовувати іграшкові битви. Малюк зможе відкрити для себе захопливий світ бойових дій із героями власної історії.
Конструктор сумісний із блоковими конструкторами світових брендів, легко збирається за допомогою інструкції, що йде в комплекті. Гра з набором сприяє розвитку дрібної моторики, уваги та уяви дитини.
Комплектація:
- 650 деталей
- 4 фігурки солдатів
- покрокова інструкція
Характеристики:
- Вік: З 6 років
- Кількість деталей: 650 шт
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Коробка
- Розміри упакування: 46 х 29 х 6 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 650 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Хакі |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Довжина упаковки | 460 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 1 047 ₴

