Пазли для дітей 2в1 Дошка для малювання Тварини Фрукти Транспорт IBLOCK 144 деталі (PL-921-281)

- Немає в наявності
- Код: 35561
844 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пазл із дошкою для малювання "2в1" містить великі деталі, які підійдуть маленьким дітям для вивчення предметів, кольорів і для тренування дрібної моторики. У комплекті 144 деталі пазла, двостороння дошка (одна сторона для малювання маркерами, а друга для складання конструктора) і 2 маркери. Набір виготовлений із міцного й безпечного матеріалу.
Комплектація:
- Доска
- 144 деталі пазла
- 2 маркери
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Тематика: Тварини
- Кількість деталей: 144 шт
- Матеріал: Пластик
- Пакування: Валіза
- Розміри пакування: 28 х 6 х 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 144 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластиковий бокс |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
- Ціна: 844 ₴

