Дитячий набір для створення прикрас Блакитний бокс

- Немає в наявності
- Код: 35377
501 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для створення прикрас — чудовий варіант для вираження своєї індивідуальності. Різноманіття намистин, основ для браслетів та інших аксесуарів дає волю фантазії та допомагає створювати справжні шедеври, які вражають навіть найвимогливіших модниць. Цей креативний набір занурить вас у світ моди та стилю, допоможе створити унікальні прикраси.
Особливості:
- Стильне подарункове паковання
- Різноманітні основи для браслетів, від класичних ланцюжків до текстурних ремінців
- Багатий вибір намистин різних форм, кольорів і текстур
- Можна комбінувати елементи на свій смак і створювати унікальні композиції
- Сприяє розвитку координації і уяви
Характеристики:
- Вік: З 6 років
- Пакування: Коробка
- Розмір упаковки: 14 х 12 х 5,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DLS |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Бісероплетіння, намисто, біжутерія |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 6 років |
| Упаковка | Пакет |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 5.5 см |
| Висота | 12 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 501 ₴





