Дитячий набір для створення прикрас у скриньці DLS Бусини 6 основ Вид 10

- Немає в наявності
- Код: 35379
615 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для створення прикрас стане ідеальним супутником, якщо ви хочете висловити свою індивідуальність. Різноманітність намистин, основ для браслетів та інших аксесуарів дає волю вашій фантазії та допомагає створювати справжні шедеври, що вражають навіть найвимогливіших модниць.
Особливості:
- Стильна упаковка, що робить її ідеальним подарунком для творчо налаштованих дітей
- Різні основи для браслетів, від класичних ланцюжків до текстурних ремінців
- Багатий вибір намистин і підвісок різних форм, кольорів і текстур
- Стильна скринька для зберігання прикрас, виготовлена в ніжних кольорах
Комплектація:
- 3 шт. металеві основи для браслета
- 3 шт. текстильних шнурочка для намиста на шию
- 20 шт. підвіски (в асортименті)
- 20 шт. шарми (в асортименті)
- 20 шт. намистини з великим отвором (в асортименті)
- 1 шт. скринька-футляр на змійці
- Пакет
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Розмір скриньки: 10 х 9,5 х 5 см
- Пакування: Коробка
- Розмір упаковки: 15 х 7 х 20 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DLS |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Бісероплетіння, намисто, біжутерія |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 6 років |
| Упаковка | Пакет |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 20 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість в наборі | 68 шт. |
- Ціна: 615 ₴





