Гоночна машинка на радіокеруванні з підсвічуванням Акула Shark Чорний із зеленим

- Немає в наявності
- Код: 35334
867 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей швидкісний хижак здивує юного шанувальника машин своєю неймовірною швидкістю й неймовірною маневровістю. Тривалий час гри забезпечується завдяки потужному акумулятору. Дистанційне керування можна виконувати за допомогою пульта з функціональним кільцем. Юний поціновувач швидкісних розваг точно залишиться задоволений.
Особливості:
- Має кольорове підсвічування
- Здійснює рухи вперед-назад, повороти вліво-вправо
- Машинка працює від потужного акумулятора
- До набору входить USB-кабель для заряджання
- Гумові колеса з протекторним візерунком забезпечують чудове зчеплення з поверхнею
- Виготовлений із міцного первинного пластику, здатного витримувати активну експлуатацію
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Масштаб 1:18
- Елементи живлення: Акумулятор 3,7V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір машинки: 23 х 16,5 х 13 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 14,5 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Дрифт/шосейна |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 30 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 12 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 130 мм |
- Ціна: 867 ₴




