Джип на радіокеруванні з підсвіткою Pioneer Чорний

- Немає в наявності
- Код: 35335
1 062 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цьому джипу не страшні жодні перешкоди на дорозі, адже він справжній майстер подолання перешкод і навіть справжнього бездоріжжя. Машинка має міцний металопластиковий корпус и великі гумові колеса з протекторним покриттям, які додають машинці стійкості та швидкості. Просте й інтуїтивно зрозуміле керування, яке можна здійснювати однією рукою завдяки спеціальній конструкції пульта, додасть грі з іграшкою швидкості та динамічності, дасть змогу швидко освоїти керування іграшкою й перейти до найцікавішого: приголомшливим трюкам!
Особливості:
- Машинка має міцний металопластиковий корпус і гумові шини на колесах
- Підвіска машинки рухома та має ресори для стійкості
- Машинка має підсвічування фар, яке керується з пульта
- Іграшка працює від потужного акумулятора, який разом із кабелем для заряджання входить до набору
- До набору також додана викрутка
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 3,7V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір машинки (ДхШхВ): 28 х 17 х 16 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 35 х 19 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 5 |
| Радіус дії | 40 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 160 мм |
- Ціна: 1 062 ₴






