Ігровий набір лікаря Реанімація зі звуком і світлом 24 предмети

-10%
- Готово до відправки
- Код: 35337
1 173 ₴
1 056 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо ви бачите, що у вашої дитини прокинулася цікавість до медицини, саме час подарувати їй набір, який допоможе познайомитися ближче з професією лікаря.
Особливості:
- Відповідає технічному регламенту безпеки іграшок
- Термометр підсвічується під час натискання
- Реанімаційна платформа відтворює звуки та підсвічується
- Стетоскоп під час натискання видає звук биття серця
- Оглядове дзеркало обладнане підсвічуванням
- До набору додається крапельниця, окуляри, приладдя для операцій та таблетки
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Кількість предметів: 24 шт
- Розмір (ДхШхВ): 42,5 х 32 х 58 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: Батарейки
- Пакування: Картонна коробка
- Розмір упаковки: 47 x 12 x 37 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 24 |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Висота | 370 мм |
- Ціна: 1 056 ₴



