Іграшкова інерційна машинка Бульдозер TLD з підсвіткою на батарейках

-9%
- Готово до відправки
- Код: 35342
642 ₴
583 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крутий бульдозер — справжній герой будівельного майданчика! Машинка має не тільки реалістичний вигляд, але й може відтворювати характерні для неї звуки після натискання на кнопки, а під час цього ще й підсвічувати фари білим кольором, що додасть реалістичності грі.
Особливості:
- Іграшка обладнана інерційним механізмом
- Машинка має прогумовані колеса з протекцією
- Бульдозер виготовлений у формі свого справжнього прототипу
- Іграшка може відтворювати 3 характерні для неї звуки
- Гра з бульдозером супроводжується білою підсвіткою фар
- Спецтехніка працює від батарейок
- Бульдозер має рухомий ківш, який можна повертати вліво/вправо та злегка підіймати вгору/вниз
- Машинка виготовлена з якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Паковання: Картонна коробка
- Розмір упаковки: 36 x 13 x 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TLD |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бульдозер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Висота | 170 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 583 ₴



