М'яка іграшка Панда плюшева 50 см

-9%
- Готово до відправки
- Код: 35346
1 188 ₴
1 087 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорно-біла панда тільки що злазила з бамбука та ще не встигла дожувати найзеленіший листочок, але вже готова грати в веселі ігри. З такою іграшкою легко вигадати нові сюжети для ігор або просто використовувати її як подушку, адже розмір тварини на це дає змогу.
Особливості:
- Іграшка представлена у формі панди, що тримає гілку з листям
- Іграшка виготовлена в приємній глазу колірній гамі
- Сприяє розвитку сенсорно-зовнішнього сприйняття і творчого мислення дитини, заспокоює та дарує позитивні емоції
- Дає втілювати в життя казкові ігрові сюжети
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розмір: 45 х 47 х 50 см
- Матеріал верху: Плюш
- Наповнювач: Синтепон
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 45 см |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Синтепон |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Ширина | 47 см |
- Ціна: 1 087 ₴

