Іграшковий автомат на акумуляторі Орбіган із триногою стріляє орбізами 50 см

- Немає в наявності
- Код: 35347
764 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасне слово у світі іграшкової зброї! Потужний автомат із досить незвичайним дизайном приведе хлопчика в справжнє захоплення. Замість курка — невелика кнопка, яка дає змогу легко випустити чергу. Додаткова ручка на корпусі дає змогу надійно утримувати автомат двома руками.
Ще однією відмінністю автомата є його незвичайне забарвлення. Замість традиційного чорного кольору — яскравий принт з елементами маскування, який вигідно виділяє автомат серед інших. Розкладна тринога дає змогу зафіксувати зброю на поверхні.
Особливості:
- Сучасна модель автомата з кольоровим забарвленням
- Чудова деталізація
- Автоматичний принцип роботи
- Має розбірну конструкцію
- Стріляє орбізами
- Додаткова ручка для фіксації зброї в руках
- Розкладна тринога для стрільби лежачи
- USB-кабель для заряджання акумуляторної батареї
- Виконаний із міцного первинного пластику
Комплектація:
- Автомат
- Акумуляторна батарея
- USB-кабель для заряджання акумуляторної батареї
- Орбізи (1000 шт.)
- Тренога
Характеристики:
- Вік: від 14 років
- Розмір автомата: 50 х 11 х 42 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: Акумуляторна батарея 7.4V (входить до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 40 х 11 х 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Максимальна дальність стрільби | 20 м |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомат |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 170 мм |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
- Ціна: 764 ₴




