Машинка на радіокеруванні Позашляховик на акумуляторі Sneak Power Зелений

-19%
- Готово до відправки
- Код: 35353
1 470 ₴
1 184 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей позашляховик на радіокеруванні — справжній монстр на дорозі! Іграшка є зменшеною моделлю реального джипа і їй не страшні жодні перешкоди, адже вона проїде навіть найскладнішим шляхом!
Машинка має великі гумові колеса з протекторним покриттям, що покращує її зчеплення з дорогою. Пульт керування іграшкою має ергономічну форму й інтуїтивно зрозумілий процес керування, а сама машинка чутлива до команд пульта та швидка на поворотах.
Особливості:
- Машинка працює від акумулятора
- Провід для заряджання входить до набору
- Пульт керування працює від двох батарейок
- Машинка має гумові шини з протекторним покриттям
- Іграшка являє собою зменшену модель реального позашляховика в масштабі 1:16
- Авто має яскравий і стильний дизайн і міцний пластиковий корпус
- До набору включена ілюстрована інструкція з керування машинкою
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Масштаб: 1:16
- Розміри машинки: 28 х 20.5 х 17 см
- Матеріал: Пластик, гума
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 7.4 V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: 2 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Паковання: Картонна коробка
- Розмір упаковки: 36 x 22 x 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 20 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Колір корпусу | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 1 184 ₴

